Prawnicy

 

mgr Kamila de Jager-Andrukiewicz


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawo. W 2010 roku obroniła pracę magisterską z zakresu prawa europejskiego na temat "Instytucja Ombudsmana Europejskiego na tle Ombudsmanów krajowych" i uzyskała tytuł magistra. Ukończyła również Szkołę Prawa Amerykańskiego (Chicago-Kent College of Law w współpracy z Wydziałem Prawa Uniwer-sytetu Gdańskiego), oraz dostała zaproszenie na staż z Partners for Financial Stability (PFS) Program, gdzie przeprowadzała badanie “Reporting on CSR by the Largest Listed Companies (by market capitalization) in 11 Central and Eastern European (CEE) Countries”

Doświadczenie zdobywała podczas praktyk studenckich w Prokuraturze Rejonowej w Gdyni oraz Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, jak również podczas rocznych nadobowiązkowych praktyk w Wydziale III Odwoławczym Sądu Okręgowego w Gdańsku. Od 2010 roku prowadziła działalnośc jako "Kancelaria Doradcy Prawnego Kamila de Jager-Andrukiewicz" w Polsce, natomiast w 2012 roku przeniosła swoją działalność do Holandii, gdzie założyła Kancelarię Doradcy Prawnego "Polski Prawnik" specjalizującą się w obsłudze prawnej Polonii zamieszkałej na terenie Niderlandów.

 

Biegle włada językiem polskim, angielskim oraz holenderskim, oraz w stopniu podstawowym niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

KONTAKT: k.dejager@polskiprawnik.nl

                +31 (0) 629 220 935

                +48 515 288 217