1/3

Kancelaria

 

Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla Polaków mieszkających na terenie Holandii w zakresie polskiego prawa cywilnego, karnego, administracyjnego oraz polskiego prawa pracy.

Oferta

 

Porady prawne podczas osobistych spotkań, jak również e-porady, sporządzanie wniosków, podań, pism przedsądowych, procesowych oraz urzędowych, jak również negocjacje przedsądowe.

Zmiany na stronie i publikacje

09-07-2014

Kancelaria "Polski Prawnik" współpracuje obecnie z miesięcznikiem "Benelux po Polsku". Prawniczka z naszej Kancelarii mgr Kamila de Jager-Andrukiewicz, będzie prowadziła rubrykę prawną "Polski Prawnik doradza" w tym miesięczniku. Artykuły będą pojawiać się już od numeru sierpniowego, natomiast w numerze lipcowym można przeczytać wywiad z autorką artykułów w nowo powstałej rubryce.

15-05-2014

Kancelaria "Polski Prawnik" oferuje obecnie również kontakt poprzez program Skype (polski_prawnik) oraz program GaduGadu (nr. 50611785). Zapytania dotyczące oferty, cennika bądź funkcjonowania Kancelarii można przesyłać poprzez te programy o każdym czasie, natomiast rozmowa audio bądź audio/video jest możliwa jedynie po wcześniejszym ustaleniu terminu oraz godziny takiego połączenia.

08-01-2014

Od dziś Kancelaria Doradcy Prawnego "Polski Prawnik" posługiwać się będzie nowym logiem. Logo to będzie widoczne przede wszystkim na stronie internetowej kancelarii, jak również na profilu w serwisie Facebook, a także w ogłoszeniach oraz reklamach na portalach polonijnych.

04-10-2012

Kancelaria Doradcy Prawnego "Polski Prawnik" jest od dziś również obecna na portalu społecznościowym Facebook pod hasłem: Polski Prawnik (Holandia).

Zachęcamy nie tylko do "lubienia" oraz "dzielenia się" stroną, ale przedewszystkim wykorzystanie okazji do komunikowania się z Kancelarią za pomocą wiadomości wysyłanych przy użyciu tego portalu.​​

 

Kontakt

Zapraszamy na spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oraz godziny.

 

 

+31 (0) 629 220 935

Polski Prawnik
Kancelaria Doradcy Prawnego
Lisztstraat 162

2551 TJ, Den Haag
 

​​

E-MAIL

info@polskiprawnik.nl

 

GG

50611785

 

SKYPE

polski_prawnik

Zakres obsługi prawnej

Prawo cywilne

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo karne i wykroczeń

Prawo administracyjne

Prawo pracy i ubezpieczń społecznych

Prawo prywatne międzynarodowe